صفحه اصلی / اخبار ورزشی جهان / تحلیل شرط‌بندی؛ منچسترسیتی می‌تواند فاصله امتیازی با لیورپول را جبران کند؟!

تحلیل شرط‌بندی؛ منچسترسیتی می‌تواند فاصله امتیازی با لیورپول را جبران کند؟!

تیم‌های فوتبال برنلی و منچسترسیتی امشب ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۵ به وقت تهران در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه تورف مور برنلی به مصاف یکدیگر می‌روند. در این مطلب در آستانه این بازی به شرایط دو تیم و بازیکنان آنها می‌پردازیم تا بتوانید یک شرط‌بندی آگاهانه برروی تیم مدنظر خود داشته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص شرایط دو تیم برنلی و منچسترسیتی در هفتهپانزدهم لیگ جزیره

تیم فوتبال برنلی هم اکنون از ۱۴ بازی برگزار شده، با پنج پیروزی، سه تساوی و شش شکست با کسب ۱۸ امتیاز در رتبه دهم جدول قرار دارد. منچسترسیتی نیز از همین تعداد بازی با نه پیروزی، دو تساوی و سه شکست با ۲۹ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد و فاصله یازده امتیازی را با صدر جدول پیش‌روی خود می‌بیند و به‌نظر می‌رسد پپ گواردیولا و یارانش فصل سخت و پرفراز و نشیبی را پیش روی خود دارند. البته می‌توان این فصل را برای سیتی با بدشانسی همراه دانست چرا از اردوی پیش فصل بازیکنان اصلی تیم پشت سر هم مصدوم شدند و گواردیولا از بازیکنانی در ترکیب اصلی خود استفاده می‌کند که در پست تخصصی خود بازی نمی‌کنند و به‌ناچار جای بازیکنان خالی را پر کرده‌اند. همانطور که مشخص است این موضوع به ضرر پپ و یارانش تمام شده است چرا که آنها در فصول گذشته صدرنشین بلامنازع لیگ با نتایج عالی بودند ولی در حال حاضر در هفته چهاردم یازده امتیاز با لیورپول صدرنشین فاصله دارند و برای قهرمان دو فصل اخیر لیگ برتر این موضوع سنگین تمام خواهد شد. زیرا لیورپول نیز پس از دو فصل ناکامی از انگیزه زیادی برای پیروزی در بازی‌های پیش رو برخوردار است و آنها قصد دارند این فصل قهرمانی در لیگ جزیره را جشن بگیرند. لیورپول در حال حاضر با ۴۰ امتیاز و بدون شکست در صدر جدول قرار دارد و بعد از آنها تیم لسترسیتی با ۳۲ امتیاز در جایگاه دوم است. بازی امروز یک بازی خارج از خانه برای گواردیولا و شاگردانش است و کار سختی برای پیروزی پیش رو دارند و کوچک‌ترین لغزش می‌تواند فاصله با لیورپول را باز هم افزایش دهد.

در سایت‌های شرط‌بندی بیش‌تر افراد این بازی را ۱-۰ به نفع تیم رم پیش‌بینی کرده‌اند.

منچسترسیتی
پپ گواردیولا
سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از بازی صحبت‌هایی را در خصوص شرایط تیم و بازیکنان مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

بازی با برنلی؟

این بازی در خانه تیم حریف است و کار سختی پیش‌رو داریم. برنلی تیم خوبی است و امسال را خوب شروع کرده. بازیکنان از اهمت این بازی آگاه هستند و می‌دانند به سه امتیاز این دیدار احتیاج داریم تا در کورس بالای جدول عقب نمانیم. مصدومان تاثیر زیادی بر بازی‌های این فصل ما گذاشتند ولی سعی داریم با تمرکز کار خود را به نحو احسن انجام دهیم.

وی در ادامه افزود:

تصمیم گیری در خصوص وضعیت بازیکنان همه با آخر فصل بازمی‌گردد و از الان نباید فکر خود را درگیر این مسائل کنیم. بازی مهمی پیش روی ماست و باید در آن پیروز شویم. مشخص است که در آخر فصل آن‌هایی که قراردادشان به اتمام می‌رسد، آن‌هایی که باید با آن‌ها قرارداد جدیدی امضا کنیم، این که فکر می‌کنیم چه چیزی برای باشگاه و مجموعه ما در فصل آینده بهترین تصمیم است را اتخاذ می‌کنیم. اگر آن‌ها بروند، لازم نیست زیادی به بازسازی تیم بپردازیم. با سه بازیکن تیمی را بازسازی نمی‌کنند. بازسازی یعنی جذب هفت بازیکن، مثل فصل دوم که قرارداد هفت بازیکن‌مان به پایان رسید. سه بازیکن یعنی فقط جا به جایی بازیکنان در برخی پست‌ها و همه تیم نیاز به تغییر اساسی ندارد. طبیعی است برخی بازیکنان از شرایط خود در تیم بنا به هر دلیلی راضی نباشند یا نخواهند قرارداد خود را تمدید کنند. ما هم به خواسته آنها احترام می‌گذاریم و برای آنها جانشینی تعیین می‌کنیم.

سرمربی سیتی در مورد بازی با نیوکاسل اذعان داشت:

راستش را بخواهید فکر می‌کنم که شما باید نحوه دویدن بازیکنان، جنگیدن و تلاش آن‌ها را ببینید. ما هیچ زمانی تسلیم نمی‌شویم. تیم ما همیشه در حال تلاش است. این حس من است. شما نتایج را مثل همین دیداری که مساوی به اتمام رسید، آنالیز می‌کنید که نتیجه خوبی برای ما نبود، اما نیوکاسل نهایت بهره را برد. می‌دانم که حرف من تاثیری ندارد، اما شما باید عملکرد بازیکنان را ارزیابی کنید و به نظرم ما در دیدار برابر نیوکاسل نمایش خوبی داشتیم ولی نتوانستیم پیروز میدان باشیم. آن بازی درس لازم را به ما داد و بهتر است به بازی با برنلی تمرکز کنیم.


گواردیولا در خصوص جذب بازیکن در ژانویه نیز گفت:

به بازیکنی احتیاج نداریم که بخواهم در ژانویه خریدی را انجام دهم. وقتی نمی‌توانیم کاری را در تابستان انجام بدهیم، در ژانویه هم نمی‌توانیم. اگر برای چهار، پنج یا شش سال آینده فرصتی خارق العاده در ژانویه پیش بیاید، آنگاه می‌توانیم در این رابطه حرف بزنیم. اما این امکان پذیر نیست چون معمولا بازیکنانی که به آن‌ها علاقه داریم، در بازار زمستانی به فروش نمی‌رسند. در تابستان نتوانستیم یک مدافع میانی به خدمت بگیریم و تصمیم بر این شد فرناندینیو را آماده بازی در این پست کنیم؛ همین و بس. گاهی باشگاه تلاش خودش را انجام می‌دهد ولی نمی‌تواند به خواسته‌اش برسد. باید بر اساس بازیکنانی که در اختیار داریم، خودمان را وفق بدهیم. وینسنت (کمپانی) تصمیم گرفت راهی بلژیک شود. ما گزینه‌های جانشینی در نظر داریم و من به آن‌ها فکر می‌کنم. نه (غیبت کمپانی را حس نمی‌کنیم) تیم فعلی خارق العاده است. آن‌ها فوق العاده هستند. وینسنت بازیکن و شخصی مهمی برای این باشگاه بوده، هست و خواهد بود. به همین خاطر در زمستان نمی‎‌توانیم کاری از پیش ببریم. ترجیح می‌دهم برروی بازیکنان فعلی تمرکز کنیم تا اینکه بازیکنی که به آن احتیاجی نداریم را در ژانویه جذب کنیم.

وضعیت بازیکنان؟

به جز مصدومان که همه از وضعیت آنها خبر دارند، همه‌چیز همانند قبل است و امیدوار هستیم بتوانند زودتر به ترکیب اضافه شوند. بهرحال باید تغییراتی در تیم صورت گیرد و نیاز به اصلاحاتی وجود دارد. داوید سیلوا درخواست جدایی از تیم را داده است. فرناندینیو نمی‌داند چه چیزی در پیش است ولی وقتی بازیکنان به این سن و این مقطع می‌رسند، فکر کردن به این چیزها طبیعی است. طبیعتا اگر تیم را ترک کنند، باید به دنبال جانشینی برای آن‌ها باشیم.

در خصوص آمار این دو تیم بدانید:

  • تیم فوتبال منچسترسیتی با سیستم احتمالی ۴.۳.۳ به میدان خواهد رفت.
  • تیم فوتبال برنلی با سیستم احتمالی ۴.۴.۲ به میدان خواهد رفت.
  • ده بازی اخیر دو تیم در برابر هم، با هفت پیروزی برای سیتی و دو پیروزی برای برنلی و یک تساوی همراه بوده است.
  • پنج بازی اخیر منچسترسیتی در رقابت‌های مختلف با یک پیروزی، سه تساوی و یک شکست همراه بوده است.
  • پنج بازی اخیر برنلی در رقابت‌های مختلف با دو پیروزی، سه شکست همراه بوده است.

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای بین تیم‌های برنلی و منچسترسیتی که امشب ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۵ به وقت تهران در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه تورف مور برنلی برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!
بت کارت منتظر پیش‌بینی شما است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

درباره سعید

این مطالب را نیز ببینید!

لیگ قهرمانان اروپا۲۰۲۰

لیگ قهرمانان اروپا۲۰۲۰ | بایرن مونیخ با شکست پاری سن ژرمن قهرمان شد

تیم فوتبال بایرن مونیخ ، شب گذشته توانست با شکست پاری سن ژرمن قهرمانی خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *