راهنمای شرط‌بندی؛نکات آماری دیدار حساس لیورپول و منچستر یونایتد در لیگ برتر

0

تیم‌های فوتبال لیورپول و منچستر یونایتد امشب ۲۹ دی ۱۳۹۸ در هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۲۰:۰۰ به وقت تهران در استادیوم آنفیلد به مصاف یکدیگر می‌روند. در آستانه این بازی به شرایط دو تیم،بازیکنان و صحبت‌های سرمربیان دو تیم می‌پردازیم تا بتوانید یک شرط‌بندی آگاهانه برروی این بازی مهم داشته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

در سایت‌های شرط‌بندی بیش‌تر افراد این بازی را ۲-۰ به نفع لیورپول پیش‌بینی کرده‌اند

امشب دو تیم لیورپول و منچستر یونایتد در هفته بیست و سوم از ساعت ۲۰:۰۰ به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت و یکی از مهم‌ترین بازی‌های این فصل را برگزار می‌کنند. لیورپول به همراه یورگن کلوپ شرایط بسیار ایده‌آلی را در لیگ دارد و با با فاصله زیاد نسبت به تیم دوم جدول صدرنشین است از طرف دیگر شاگردان اوله گونار سولسشر فصل متزلزلی را با این سرمربی پشت سر می‌گذارند و هر چند هفته شایعاتی مبنی بر برکناری این مربی به گوش می‌رسد. بار دیگر سولسشر فرصت این را دارد تا با پیروزی مقابل لیورپول جایگاه خود را در این تیم محکم کند. دو تیم مصدومان بسیار زیادی را در ترکیب خود دارند ولی منچستر یونایتد بیشترین تعداد مصدوم را در این بین دارد و غیبت این بازیکنان که تعداد آنها کم نیست می‌تواند تاثیر زیادی بر نتایج این تیم در کل فصل داشته باشد.

وضعیت تیم‌ها در جدول رده‌بندی لیگ جزیره

در حال حاضر در جدول رده‌بندی لالیگا لیورپول از ۲۱ بازی و دو بازی کمتر نسبت به سایر تیم‌ها با ۶۱ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. منچستر سیتی از ۲۳ مسابقه با ۴۸ امتیاز در جایگاه دوم و لستر سیتی از ۲۲ مسابقه ۴۵ امتیاز کسب کرده و در رده سوم جای دارد. ضمن اینکه منچستر یونایتد از ۲۲ مسابقه ۳۴ امتیاز کسب کرده و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.
سهم لیورپول از این تعداد بازی، ۲۰ پیروزی و ۱ تساوی بوده است و یونایتد ۹ پیروزی، ۷ تساوی و ۶ شکست را برای خود به ثبت رسانده است.

لیورپول و منچستر یونایتد
یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص این بازی مهم و شرایط دو تیم لیورپول و منچستر یونایتد

این بازی در استادیوم خانگی تیم لیورپول آنفیلد به قضاوت کریگ پاوسون برگزار می‌گردد.

در خصوص مصدومان و محرومان دو تیم بدانید:

لیورپول: نبی کیتا، ناتاییل کلاین و جیمز میلر مصدومان قطعی و فابینیو، ژوئل ماتیپ و دژان لوورن مصدومیت جزئی دارند و مشخص نشده که برای بازی امشب آمادگی لازم برای حضور در میدان را دارند یا خیر.

منچستر یونایتد: مارکوس روخا، اکسل توانزبه، اسکات مک تامینی، پل پوگبا و لوک شاو مصدومان قطعی و مارکوس رشفورد، اریک بیلی و تیموتی فوسامنسا مصدومیت جزئی دارند و مشخص نشده که برای بازی امشب آمادگی لازم برای حضور در میدان را دارند یا خیر.

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول نیز پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

منچستر یونایتد فرگوسن؟

دوران فرگوسن دورانی بود که فکر نمی‌کنم کسی بتواند به سطح آنها برسد زیرا حاکمیت قدرت مطلقی در آن دوران برای آن تیم وجود داشت. حالا به خاطر قدرت مالی بسیاری از تیم‌ها، شانس بیشتری وجود دارد که آن‌ها هم برای کسب عناوین مختلف تلاش کنند. این فراز و نشیب‌ها و تغییراتی که در ترکیب‌ها می‌بینیم یعنی حکمرانی کردن مثل لیورپول و یونایتد قدیم بعید است. توجهی به حرف و حدیث‌ها در مورد قهرمانی سه گانه لیورپول در فصل جاری ندارم باید در عمل ثابت کرد که داستان از چه قرار است. در سال ۲۰۱۱ که در دورتموند به شکل غافلگیر کننده‌ای خوب کار کردیم، شرایط مشابهی داشتم و همین سوال‌ها مطرح می‌شد. همه مطالب مرتبط با ما به نحو حیرت آوری مثبت بودند. تحت تاثیر آن تعاریف، تقریبا می‌توانستم پرواز کنم.


وی در ادامه افزود:

در حال حاضر مقایسه‌ای درست نیست ترجیح می‌دهم که پس از مدت‌ها و بعد از به پایان رسیدن دوران حرفه‌ای خودم به آن فکر کنم. چنین چیزی تاثیری روی من نمی‌گذارد و تا حالا تاثیری روی بازیکنانم هم نداشته است. چند تصمیم درست گرفتیم و به همین خاطر اوضاع ما و بازیکنان‌مان بهتر شده است و رو به رشد هستیم. ولی حرف من این است جدای از شش تیم برتر لیگ، حالا لسترسیتی هم قدرتمند است و این کار ما را بیش از پیش سخت می‌کند. نمی‌گویم یونایتد در دوران اوج خودش بارها ۴-۰ و ۵-۰ برنده شد ولی پیروزی‌های آن‌ها قابل پیش بینی بود. ما در خیلی از بازی‌ها ۱-۰ و ۲-۱ برنده شدیم و برای نتیجه گرفتن باید خیلی تلاش می‌کردیم، بنابراین تشابهی در این میان نمی‌بینم.

اوله گونار سولسشر سرمربی منچستر یونایتد نیز پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

بازی سختی است و این سختی بر هیچکس پوشیده نیست. ما برای رفتن به زمین آنها و برنده شدن در آنجا به عملکردی بسیار خوب نیاز داریم اما فراموش نکنیم که ما ماه گذشته سیتی را در خارج از خانه شکست دادیم، پاری سن ژرمن را در خارج از خانه شکست دادیم و هنگامی که قرار باشد به مصاف صدرنشین لیگ برتر برویم، به عملکردی در حد و اندازه آنها احتیاج داریم. دو بازی آخر خود با لیورپول در اولدترافورد را با نتیجه تساوی به اتمام رساندیم و به برد در هر دو بازی نزدیک بودیم. بنابراین گاهی نیاز است تا به بازی های گذشته خود (با عملکردی خوب در آن بازی ها) نگاهی کنیم که چنین چیزی به ما باور هایی جدی می دهد و اگر در این بازی ما بهترین کیفیت خود را نشان دهیم شانس پیروزی در این بازی را داریم. من به عنوان یک بازیکن هم در آنفیلد پیروز شده‌ام و هم شکست را تجربه کردم، بنابراین شما باید انتظار چنین بازی‌هایی را داشته باشید. این یک چالشی بزرگ برای تیم ما است زیرا در برابر صدرنشین لیگ برتر بازی خواهیم کرد. ما در دو بازی آخر خود در برابر لیورپول خوب کار کردیم اما بازی خارج از خانه در آنفیلد موضوع دیگری است. شما باید اطمینان حاصل کنید که از این بازی لذت می‌برید اما آنفیلد می‌تواند یک مکان ترسناک و مرعوب کننده باشد. اما ما باید به خوبی آماده این بازی شویم زیرا برخی از بازیکنان جوان ما برای اولین بار در آنفیلد بازی خواهند کرد.


جدایی اشلی یانگ؟

به طور منصفانه باید بگویم چنین چیزی حق اشلی یانگ بود. او در تابستان ۳۵ ساله می‌شود و اگر از جایی قراردادی دو ساله دریافت کند، امضای قرارداد با آن تیم بر عهده خودش خواهد بود. ما آماده بودیم تا به او پیشنهاد جدیدی را ارائه کنیم زیرا او یک بازیکن خوب، کاپیتان خوب، برنده لیگ برتر و برنده جام‌های مختلف بود اما ما بازیکنان دیگری را نیز داریم و وقتی که ذهن و طرز فکر اشلی یانگ چنین است پس چرا این اتفاق (جدایی یانگ) رخ ندهد؟!

مصدومیت مارکوس رشفورد؟

در حال حاضر در مورد قرار گرفتن مارکوس رشفورد در ترکیب نمی‌توانم به شما چیزی بگویم. همانطور که چند هفته پیش درباره مصدومیت هری (مگوایر) به شما گفتم، درباره رشفورد هم می‌گویم که ما به او زمان کافی را برای بازگرداندن خود به میادین خواهیم داد. امروز بررسی‌های بیشتری انجام خواهیم داد و او را معالجه خواهیم کرد. روز گذشته، روز ریکاوری کردن رشفورد بود. من فکر می‌کنم که احتمالا او برای بازی با لیورپول آماده نخواهد بود اما بیایید تا ببینیم که در ۴۸ ساعت آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

کاپیتانی هری مگوایر

او کاپیتان و رهبر خوبی برای تیم ما محسوب می‌شود و خوشحال هستیم که او را در اختیار داریم. هری بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته است و همچنان آن را در اختیار خواهد داشت. او رهبر تیم ما بوده است و من از کاپیتان بودن او متعجب نشدم اما من از توانایی‌های او در رهبری کردن تیم تحت تاثیر قرار گرفتم بنابراین او همچنان می‌تواند بازوبند کاپیتانی را به بازو ببندد. هنگامی که مگوایر به باشگاه ما آمد، همه جنبه‌های شخصیتی او به من نشان می‌داد که او یک رهبر است. او بخشی از تیمی است که گروهی از جوانان (تیم ملی انگلستان) را رهبری می‌کرده است. او فعلا کاپیتان یونایتد باقی خواهد ماند. او می‌تواند در آنفیلد تیم را به خوبی رهبری کند و هیچ ترسی وجود ندارد. قطعا آنها سعی خواهند کرد تا ما را بترسانند و تا جایی که بتوانند این کار را (القای ترس) انجام خواهند داد. من هنگامی که به دیگر مکان‌های اروپا یا آنفیلد می‌رویم به عنوان یک سرمربی بر روی نیمکت می‌نشینم و هر چه قدر که آن ها فریاد بزنند برای من اهمیتی ندارد اما این بخشی از بازی‌های خارج از خانه است.


برندن ویلیامز؟

فکر نمی کنم که نیاز باشد تا با او صحبتی کنم و به نظر من او بازیکن درخشانی است. هر بازیکنی که در برابر ویلیامز قرار می گیرد با مشکل مواجه می‌شود. ویلیامز تنها ۱۹ سال سن دارد و در ۱۰ یا ۱۱ بازی حضور داشته است اما او ذهنیت گری نویل را به من یاد آوری می‌کند و فکر می‌کنم او از رفتن به آنفیلد و بازی کردن در آنجا لذت خواهد برد.

بهترین تیم لیگ برتر انگلیس چه تیمی است؟

اثبات این مسئله در جدول لیگ برتر انگلیس است. لیورپول بهترین تیم لیگ بوده است اما هنگامی که شما با منچسترسیتی بازی می‌کنید، متوجه خواهید شد که آنها دو تیم مختلف در لیگ برتر هستند و آنها دو تیم بسیار خوب در لیگ برتر هستند و این موضوع را طی سالیان اخیر نشان داده‌اند. منچسترسیتی چالش متفاوتی را نسبت به آنچه لیورپول انجام می‌دهد به شما نشان می‌دهد. آنها دو تیم مختلف با سبک بازی مختلف هستند.

آیا منچستر با وجود تیم‌هایی چون لیورپول و سیتی جامی در طی سال‌های آینده نخواهد برد؟

این همان مسئله ای است که ما در تلاش هستیم تا مطمئن شویم که چنین اتفاقی رخ ندهد و چنین چیزی می‌تواند یک درس برای ما باشد. ما نمی‌توانیم اجازه دهیم تا در ۲۴ سال آینده قهرمان لیگ برتر نشویم. من به این باشگاه اعتقاد دارم و مطمئنم فاتح جام ها خواهیم شد.

بعد از جدایی یانگ بازیکنی خریداری می‌کنید؟

تیموتی فوسو منساه در حال بازگشت به میادین است، او هم یک مدافع راست است و در سن ۱۹ سالگی برای تیم ملی هلند بازی کرده است. ما می‌خواهیم او را (منساه) برگردانیم. دیگو دالوت نیز آماده است و پست فولبک ما وضعیت بسیار خوبی دارد. در خط حمله نیز ما می‌توانیم مثلث خط حمله تیم خود را برای سالیان طولانی در کنار یکدیگر مشاهده کنیم. می‌توانیم این را مشاهده کنیم که هر سه بازیکن خط حمله ما در حال پیشرفت در کنار یکدیگر هستند. من در اینجا با رونالدو، توز و رونی همبازی بوده‌ام و این همان چیزی است که ما به عنوان یک هوادار و سرمربی خواهان دیدن آن هستیم. ما از بازیکنان خط حمله خود می‌خواهیم که سریع باشند و برای مدافعان حریف احساس ترس را ایجاد کنند و ما برای همین کار دنیل جیمز را به اینجا آورده‌ایم و من بابت این قضیه بسیار هیجان زده هستم.

نظر کلوپ در مورد اینکه یونایتد دفاعی بازی می‌کند!

او در مورد عملکرد تیم ما می‌گوید نه اینکه بخواهد تهمت بدی را به تیم ما زده باشد. این جمله را می‌توانیم به عنوان یک تعریف و تمجید بپذیریم زیرا ما به خوبی دفاع کردیم و عملکرد ما موجب خنثی شدن برنامه‌های یورگن کلوپ شد که این نشانه خوبی است و پسران ما به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دادند. من فکر می‌کنم که در هر دو بازی به پیروزی بسیار نزدیک شده بودیم بنابراین نمی‌دانم که مشکل کلوپ چیست!

درباره عملکرد مثلث تهاجمی لیورپول

سه بازیکن آنها در خط حمله چندین سال در کنار یکدیگر بازی کرده‌اند و به یک درک متقابل در حرکات خود رسیده‌اند و امیدواریم بازیکنان خط حمله ما نیز چنین درکی را به دست آورند. من فکر می‌کنم که مثلث تهاجمی ما تنها یک بازی را از ابتدا در کنار یکدیگر شروع کرده‌اند بنابراین ما راه زیادی برای رسیدن به آن سطح (سطح مثلث تهاجمی لیورپول) داریم اما فراموش نکنیم مثلث تهاجمی ما در همان یک بازی موفق به زدن ۴ گل شدند. بنابراین من به بازیکنان خودمان ایمان دارم و مطمئن هستم که سطح آنها افزایش خواهد یافت و در سال‌های آینده چیزهای بیشتر از آن ها خواهیم دید. خط حمله لیورپول در بازی‌های خارج از خانه بیشتر از ما گل به ثمر رسانده است اما قرار نیست که بگویم ما از آنها بهتر هستیم یا آنها از ما بهتر هستند. یکشنبه به خودی خود یک بازی دیگر خواهد بود.


در خصوص آمار دو تیم لیورپول و منچستر یونایتد بدانید:

 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم لیورپول، یورگن کلوپ شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۳.۳ به زمین مسابقه بفرستد.
 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم منچستر یونایتد، اوله گونار سولسشر شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۲.۳.۱ به زمین مسابقه بفرستد.
 • برترین گلزن تیم لیورپول در لیگ جزیره سادیو مانه با ۱۱ گل زده می‌باشد.
 • برترین گلزن منچستر یونایتد در لیگ جزیره مارکوس رشفورد با ۱۴ گل زده می‌باشد.
 • لیورپول تاکنون با ۵۰ گل زده و ۱۴ گل خورده، تفاضل +۳۶ را به نام خود ثبت کرده است و بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارد.
 • منچستر یونایتد تاکنون با ۳۶ گل زده و ۲۵ گل خورده تفاضل +۱۱ را به نام خود ثبت کرده است.
 • لیورپول در بازی قبلی خود در لیگ جزیره مقابل تاتنهام به پیروزی ۱ بر ۰ رسیده است.
 • منچستر یونایتد در بازی قبلی خود در لیگ جزیره مقابل ولوورهمپتون به پیروزی ۱ بر ۰ رسیده است.
 • لیورپول در ۱۸ بازی قبلی خانگی خود در لیگ برتر پیروز شده است.
 • لیورپول در ۸ بازی قبلی خود در لیگ برتر در هر دو نیمه پیروز شده است.
 • لیورپول در ۱۷ بازی از ۱۸ بازی قبلی خانگی خود در لیگ برتر حداقل ۲ گل زده است.
 • لیورپول در ۶ بازی قبلی خود در لیگ برتر موفق به کلین شیت شده است.
 • در ۳ بازی قبلی خانگی لیورپول در لیگ برتر کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
 • در ۳ بازی قبلی خارج از خانه منچستر یونایتد در لیگ برتر کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
 • لیورپول در ۹ بازی از ۱۰ بازی قبلی خود مقابل منچستر یونایتد شکست نخورده است.
 • پنج بازی اخیر لیورپول در رقابت‌های مختلف با پنج پیروزی همراه بوده است.
 • پنج بازی اخیر منچستر یونایتد در رقابت‌های مختلف با دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست همراه بوده است.

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای در بازی تیم‌های لیورپول و منچستر یونایتد که امشب ۲۹ دی ۱۳۹۸ در هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۲۰:۰۰ به وقت تهران در استادیوم آنفیلد برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!

بت کارت منتظر پیش‌بینی شما است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

پاسخ دهید