راهنمای شرط بندی فوتبال؛ روز دوم هفته سیزدهم لیگ برتر ایران فصل ۹۸/۹۹

0

در چارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر ایران روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه تیم های استقلال و شهر خودرو مشهد راس ساعت ۱۵:۰۰ در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت. داوری این بازی بر عهده اشکان خورشیدی خواهد بود و محمدرضا ابوالفضلی و سعید علی ‌نژادیان او را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

پیش بینی هفته سیزدهم لیگ برتر ایران ؛ استقلال – شهر خودرو مشهد

تقابل های اخیر دو تیم استقلال و شهر خودرو

شهر خودرو مشهد با کسب ۷ برد، ‌۲ تساوی و ۲ شکست از ۱۱ مسابقه با ۲۳ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد و استقلال تحت هدایت استراماچونی با ۶ برد، ۴ تساوی و ۲ شکست از ۱۲ مسابقه در مکان سوم جای گرفته است.

جدال دو تیم قطعا حساس ترین دیدار هفته سیزدهم رقابت ها خواهد بود. استقلال سیاوش یزدانی، محسن کریمی، داریوش شجاعیان و میلاد زکی پور را به دلیل مصدومیت قطعا در اختیار نخواهد داشت و شرایط حضور شیخ دیاباته، مهاجم گلزن این روزهای آبی پوشان در این مسابقه نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. شهر خودرو نیز محمد آقاجانپور را به دلیل مصدومیت و سروش رفیعی را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.  تقابل مهدی رحمتی، سنگربان سابق تیم استقلال با تیم فصل گذشته خود در این مسابقه از نکات جالب این دیدار خواهد بود.

لیگ برتر ایران

 • در ۱۶ بازی از ۱۷ بازی خارج از خانه اخیر شهر خودرو در لیگ برتر ایران، آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر مسابقه به ثبت رسیده است.
 • استقلال در ۳۰ بازی از ۳۲ بازی اخیر خانگی در لیگ خلیج فارس، شکست ناپذیر بوده است.
 • آبی پوشان تهرانی در ۸ دیدار اخیر خود در رقابت های لیگ ایران، حداقل دو گل در هر دیدار به ثمر رسانده اند.
 • در ۷ بازی از ۸ بازی اخیر استقلال در لیگ برتر، آمار بالای ۲.۵ گل در هر دیدار به ثبت رسیده است.

در چارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر ایران روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه تیم های تراکتورسازی تبریز و شاهین شهرداری بوشهر راس ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف یکدیگر خواهند رفت. داوری این بازی بر عهده سید رضا مهدوی خواهد بود و امیررضا آشور ماهانی و هیوا بهمنی او را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

پیش بینی هفته سیزدهم لیگ برتر ایران ؛ تراکتورسازی تبریز – شاهین شهرداری بوشهر

تقابل های اخیر دو تیم تراکتورسازی و شاهین شهرداری بوشهر

شاگردان مصطفی دنیزلی با ۵ برد، ۲ تساوی و ۳ شکست از ۱۰ مسابقه با ۱۷ امتیاز هم اکنون در رده هشتم جدول رده بندی جای دارند در حالی که شاهین شهرداری بوشهر با ۴ تساوی و ۸ شکست از ۱۲ مسابقه، با چهار امتیاز قعرنشین لیگ ایران هستند.

شاهین بوشهر مصطفی احمدی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و تراکتورسازی میزبان، احسان حاج صفی، مازولا و رضا اسدی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. تقابل های اخیر دو تیم با پیروزی های تراکتور همراه بوده و آن ها در شش مسابقه اخیر، به چهار برد و دو تساوی مقابل حریف بوشهری خود دست یافته اند.

 • شاهین بوشهر سه دیدار اخیر خود در لیگ برتر را با نتیجه تساوی به پایان رسانده است. نتیجه این سه تساوی در هر دو نیمه مسابقه به دست آمده است.
 • شاهین بوشهر در ۳ دیدار خارج از خانه اخیر لیگ برتری موفق به باز کردن دروازه حریفان نشده است.
 • در شش بازی از هفت بازی اخیر شاهین در لیگ برتر، آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر بازی به دست آمده است.

در چارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر ایران روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه تیم های نساجی مازندران و سپاهان اصفهان راس ساعت ۱۶:۰۰ در ورزشگاه شهید وطنی شهر قائمشهر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. داوری این بازی بر عهده محمدرضا اکبریان خواهد بود و آرمان اسعدی و ایوب غلام‌زاده او را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

پیش بینی هفته سیزدهم لیگ برتر ایران ؛ نساجی مازندران – سپاهان اصفهان

تقابل های اخیر دو تیم نساجی مازندران و سپاهان

شاگردان امیر قلعه نویی با کسب ۶ برد و ۵ تساوی، با ۲۳ امتیاز و بدون شکست در رده نخست لیگ برتر ایران جای دارند و نساجی مازندران با ۲ برد، ۵ تساوی و ۴ شکست از ۱۱ مسابقه با ۱۱ امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار گرفته است. تساوی لحظات پایانی مقابل استقلال در هفته گذشته باعث شد تا رکورد شکست ناپذیری سپاهان در فصل جدید همچنان پابرجا باقی بماند.

سپاهان نفراتی چون محمد ایرانپوریان، حامد بحیرایی، سعید آقایی، علیرضا نقی زاده، مرتضی منصوری و محمدرضا حسینی را در اختیار ندارد و نساجی نیز محمد امین رضایی و محمد مهدی نظری را در این مسابقه در دسترس نخواهد داشت.

 • در ۱۵ بازی از ۱۷ بازی اخیر سپاهان در رقابت های لیگ خلیج فارس، آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر مسابقه به ثبت رسیده است.
 • سپاهان اصفهان در ۱۶ مسابقه اخیر لیگ برتری خود شکستی را تجربه نکرده است.
 • نساجی مازندران در هفت دیدار اخیر لیگ برتری، موفق به کسب پیروزی مقابل حریفان نشده است.

در چارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر ایران روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه تیم های ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس راس ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. داوری این بازی بر عهده بیژن حیدری خواهد بود و محمدرضا منصوری و فرهاد مروجی او را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

پیش بینی هفته سیزدهم لیگ برتر ایران ؛ ذوب آهن اصفهان – پرسپولیس

تقابل های اخیر دو تیم ذوب آهن و پرسپولیس

شاگردان گابریل کالدرون با ۶ برد، ۱ تساوی و ۴ شکست از ۱۱ مسابقه با ۱۹ امتیاز در رده پنجم جدول جای دارند در حالی که ذوب آهن با ۲ برد، ۵ تساوی و ۵ شکست از ۱۲ مسابقه با ۱۱ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفته است. شاگردان علیرضا منصوریان بعد از شروعی ضعیف در فصل جاری، با ارائه نمایش های بهتر در هفته های اخیر توانسته اند کمی شرایط خود در جدول را بهبود ببخشند.

جدال دو تیم یکی از پرتکرار ترین رقابت های لیگ برتر به شمار می رود. در ۳۶ تقابل قبلی دو تیم، ذوب آهن ۱۳ بار به پیروزی رسیده و سهم پرسپولیس نیز ۱۱ برد بوده است. ۱۲ مسابقه دیگر نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. دو تیم غایبی برای این بازی نخواهند داشت اما از اردوی پرسپولیس خبر می رسد امید عالیشاه و سیامک نعمتی به دلیل درگیری در تمرینات این تیم از این مسابقه محروم خواهند شد.

 • در ۱۴ بازی از ۱۷ بازی خانگی اخیر ذوب آهن در لیگ ایران، آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر مسابقه به ثبت رسیده است.
 • در ۱۴ بازی از ۱۶ بازی اخیر پرسپولیس در لیگ برتر ایران نیز آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر مسابقه به ثبت رسیده است.

پاسخ دهید