شرط‌بندی مسابقات تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰ ؛ صعود مدعیان به دور بعدی

0

در روز دوم و دور دوم از مسابقات تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰ رافائل نادال در روز دوم و نواک جوکوویچ و راجر فدرر در دور دوم با پیروزی برابر حریفان خود به دور دوم رقابت‌ها راه یافتند و منتظر برگزاری ادامه بازی‌ها هستند. با داشتن اطلاعات لازم در مورد این رویداد مهم ورزشی شرط‌بندی آگاهانه‌ای برروی این تورنومنت مهیج داسته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

شرط‌بندی مسابقات تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰ ؛ پیش‌بینی ادامه بازی‌ها؛ چه کسانی به دور بعد صعود می‌کنند؟

گرند اسلم اپن استرالیا ۲۰۲۰ دیروز دوشنبه ۳۰ دی ماه، با برگزاری دیدارهای تعیین شده آغاز گردید. بد نیست بدانید بنابر قرعه‌کشی انجام شده نواک جوکوویچ و راجر فدرر در یک طرف جدول قرار دارند و رافائل نادال نیز در طرف دیگر و امکان برخورد جوکوویچ و فدرر با نادال تا فینال وجود ندارد و در این دوره در صورت صعود سه تنیسور برتر دنیا به فینال شاهد بازی تماشایی د مهیج در دیدار پایانی خواهیم بود.

رقابت‌های جذاب و مهیجی در این دو روز برگزار شد و مدعیان توانستند به دور بعد صعود کنند.

روز دوم:

روز گذشته در روز دوم تنیس اپن استرالیا با پیروزی قاطع رافائل نادال، مرد شماره یک جهان آغاز شد. تنیسور اسپانیایی برابر اوگو دلین قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. او در ست نخست ۶ بر ۲ حریفش را شکست داد و در ادامه پیروزی ۶ بر ۳ را به دست‌ آورد. برتری مرد شماره یک جهان ادامه داشت و ۶ بر صفر دلین را در ست سوم مغلوب کرد.
دنیل مدودف، مرد شماره چهار جهان هم با پیروزی نخستین گرند اسلم سال را آغاز کرد. تنیسور روس برابر فرانس تیافوئه قرار گرفت و ۳ بر یک حریف آمریکایی‌ خود را شکست داد. مدودف در ست نخست ۶ بر ۳ پیروز شد اما ست دوم را با نتیجه ۶ بر۴ واگذار کرد. او در ادامه جبران کرد و توانست دو ست دیگر را با نتایج ۶ بر ۴ و ۶ بر ۲ به نفع خود پایان دهد.

تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰
دومینیک تیم هم به راحتی مانارینو فرانسوی را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و به دور دوم صعود کرد. الکساندر زورف با نتیجه مشابه چکیناتو ایتالیایی را مغلوب ساخت. روبرتو آئوگوستین بائوتیستا نیز هموطن خود فلیسیانو لوپس را ۳ بر صفر شکست داد. پیروزی مشابهی را گائل مونفیس برابر لو ین به دست آورد.
مارین چیلیچ، جان میلمن، دیگو شوارتسمن، فابیو فونینی، میلوش رائونیچ، استن واورینکا، پابلو کارنیو بوستا، ورداسکو، جان ایزنر و ژیل سیمون هم با شکست حریفانشان به دور بعد راه یافتند.
در بخش بانوان نیز تنیسورهای برتر راهی دور دوم شدند. کارولینا پلیسکووا، بانوی شماره دو جهان برابر کریستینا ملادنوویچ قرار گرفت و ۲ بر صفر پیروز شد. تنیسور اهل چک در ست نخست ۶ بر یک حریف فرانسوی‌اش را شکست داد و در ست دوم ۷ بر ۵ پیروز شد.
سیمونا هالپ هم ۲ بر صفر جنیفر برادی را شکست داد. بانوی شماره سه جهان در ست اول به سختی پیروز شد و ۷ بر ۶ حریفش را مغلوب کرد اما ست دوم را به راحتی به نفع خود تمام کرد و ۶ بر یک پیروز شد.
آنجلیک کربر، کیکی برتنز، بلیندا بنچیچ، الینا اسویتولینا هم با شکست حریفانشان راهی دور دوم شدند.

دور دوم:

دور دوم تنیس اپن استرالیا اما با حذف یکی از ۱۰ تنیسور برتر جهان همراه شد اما دیگر ورزشکاران برتر توانستند با پیروزی برابر حریفانشان به مرحله بعد صعود کنند.
در یکی از مهم‌ترین بازی‌ها نواک جوکوویچ برابر تاتسوما ایتو قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. مرد شماره دو جهان در ست نخست ۶ بر یک، ست دوم ۶ بر ۴ و در ست سوم ۶ بر ۲ حریف ژاپنی‌اش را شکست داد.
راجر فدرر نیز به راحتی فیلیپ کرایینوویچ را ۳ بر صفر شکست داد. تنیسور سوییسی در ست اول و سوم با نتیجه ۶ بر یک پیروز شد و ست دوم را با نتیجه ۶ بر ۴ به نفع خود به پایان رساند.
روبرتو بائوتیستا، مرد شماره ۹ جهان در ست نخست ۷ بر ۵ مغلوب میشل مو شد اما توانست جبران کند و ست دیگر را با پیروزی به پایان برساند (۶ بر ۲، ۶ بر ۴ و ۶ بر یک).
استفانوس سیتسیپاس هم بدون این که بازی کند به دور سوم صعود کرد. میلوش رائونیچ، دیگو شوارتسمن، جان میلمن، دوسان لایوویچ، تامی پل، مارتن فوکسوویچ، مارین چیلیچ، یوشیهیتو نیشیوکا و فابیو فونینی با شکست حریفانشان به دور بعد راه یافتند. با این حال متئو برتینی ۳ بر ۲ مغلوب تنیس ساندرن شد و نخستین تنیسور برتر (۱۰ نفر نخست رنکینگ) بود که از این رقابت‌ها کنار رفت.
در بخش بانوان سرنا ویلیامز به راحتی تامارا زیدانسک را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. تنیسور آمریکایی در ست نخست ۶ بر ۲ پیروز شد و ست دوم را با نتیجه ۶ بر ۳ به نفع خود پایان داد.
اشلی بارتی، بانوی شماره یک جهان برابر پولونا هرکوگ قرار گرفت و ۲ بر صفر پیروز شد. تنیسور استرالیایی ۶ بر یک و ۶ بر ۴ حریفش را در دو ست پیاپی شکست داد.
نائومی اوساکا و کوکو گاف هم این مرحله را با پیروزی پشت سر گذاشتند تا جذاب‌ترین دیدار دور سوم را برگزار کنند.


از تقسیم امتیازات و جوایز نقدی تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰ بدانید:

جوایز نقدی مسابقات استرالیا در سال ۲۰۱۹ با ۱۳/۶ درصد افزایش نسبت به سال گذشته به ۷۱/۰۰۰/۰۰۰ دلار استرالیا رسیده است. جوایز نقدی و میزان امتیازات مراحل و رده‌های مختلف گرند اسلم استرالیا را ملاحظه می‌کنید:

ردیف دور اول دور دوم دور سوم دور چهارم دور یک‌چهارم دور نیمه‌نهایی فینالیست قهرمان
انفرادی ۹۰,۰۰۰$ ۱۲۸,۰۰۰$ ۱۸۰,۰۰۰$ ۳۰۰,۰۰۰$ ۵۲۵,۰۰۰$ ۱,۰۴۰,۰۰۰$ ۲,۰۶۵,۰۰۰$ ۴,۱۲۰,۰۰۰$
دونفره ۲۵,۰۰۰$ ۳۸,۰۰۰$ ۶۲,۰۰۰$ ۱۱۰,۰۰۰$ ۲۰۰,۰۰۰$ ۳۸۰,۰۰۰$ ۷۶۰,۰۰۰$
دونفره مختلط ۶,۲۵۰$ ۱۲,۰۰۰$ ۲۴,۰۰۰$ ۵۰,۰۰۰$ ۱۰۰,۰۰۰$ ۱۹۰,۰۰۰$
ردیف دور اول دور دوم دور سوم دور چهارم دور یک‌چهارم دور نیمه‌نهایی فینالیست قهرمان
انفرادی مردان ۱۰ ۴۵ ۹۰ ۱۸۰ ۳۶۰ ۷۲۰ ۱۲۰۰ ۲۰۰۰
دونفره مردان ۰
انفرادی زنان ۱۰ ۷۰ ۱۳۰ ۲۴۰ ۴۳۰ ۷۸۰ ۱۳۰۰
دونفره زنان ۱۰ ۱۳۰ ۲۴۰ ۴۳۰ ۷۸۰ ۱۳۰۰

با پیش‌بینی مهم‌ترین رویداد ورزشی جهان، مسابقات تنیس آزاد استرالیا ۲۰۲۰ همراه بتکارت باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

پاسخ دهید